تبلیغات
vitory agly assassini - داستان جدید اساسین کرید 3
NOTHING IS TRUE EVERY THING IS PERMITED
درباره وبلاگ

آرشیو

طبقه بندی

آخرین پستها

پیوندها

پیوندهای روزانه

نویسندگان

ابر برچسبها

نظرسنجی

آمار وبلاگ

Admin Logo
themebox

ASsasin creed 3

Online User

IranSkin go Up

داستان جدید اساسین کرید 3


 

نسخه  جدید سری بازی های Assassin’s Creed مدتی پیش توسط Ubisoft معرفی شد و مشخص شد که این بازی در قاره آمریکا رخ می دهد و ماجراهای مربوط به انقلاب آمریکا را روایت می کند. ایده این بازی از طرح های هنری اولیه ای که هنرمندان Ubisoft آن را خلق کردند، شکل گرفت. طرح هایی که بعضی وقت ها تنها شامل چند خط سیاه می شدند و کم کم پر و بال می گرفتند. Assassin’s Creed III توسط Ubisoft Montreal ساخته می شود. آن ها برای این شماره با شخصی به نام ایکزیویر توماس (Xavier Thomas) کار کرده اند. او یک هنرمند واقعی است و می داند که به چه صورت باید در این بازی کار کرد.

او درباره حضورش در این بازی می گوید: "من مدت 8 سال است که با Ubisoft کار می کنم. من از لحظه شروع ساخت اولین نسخه از این سری از بازی ها در کنار تیم سازنده حضور داشتم و طرح های زیادی برای این سری خلق کرده ام که برخی از آن ها به طرح روی جلد بازی نیز تبدیل شدند. کار من با تیم سازنده بازی بسیار نزدیک بود و همیشه با هم کار می کردیم." اولین طرحی که از Assassin’s Creed III منتشر شد، نیز کار او بوده است. توماس از یک سبک جدید استفاده کرد که به وسیله آن بتواند این طرح را به خوبی خلق کند و به چیزی تبدیل شود که بتوان با آن AC III را معرفی کرد. او درباره طرحش اینگونه صحبت می کند که: "هدف اصلی این بود که بازیکنان با دیدن این طرح هیجان زده بشوند.

اولین تصویری که از این بازی منتشر می شد، شخصیت اصلی این نسخه را معرفی می کرد. یک شخصیت جدید که یک دنیای تازه را پیش روی خودش و بازیکنان می بیند. برخی از قسمت های او مربوط به شخصیت هایی مانند اتزیو (Ezio) و الطائر (Altair) می شوند. این قسمت ها ریشه او را نشان می دهند و المان های یک Assassin را در بر دارند. کلاه روی صورت و طیغه های پنهان همیشه جزئی از شخصیت های این سری از بازی ها بوده، اما شخصیت جدید این نسخه یک تبر (Tomahawk) نیز در اختیار دارد. در طراحی لباس او سعی کردم که چیزهای جدیدی دیده شوند، چرا که او یک قهرمان جدید است. البته طرح لباس های او باید به شکلی می بود که با فضای بازی نیز همخوانی داشته باشد."

سلاح جدید شخصیت اصلی این نسخه به نوعی نماد این شخصیت به حساب می آید و او را معرفی می کند. سلاح های او بیانگر گذشته او هستند و همچنین المان های جدیدی در گیم پلی بازی به وجود آورده اند. توماس درباره سلاح های موجود در بازی اینگونه توضیح می دهد: "سلاح ها در این بازی به بازیکنان ایده های جدید برای بازی کردن می دهند که از آن ها می توان در نسخه های بعدی این سری نیز استفاده کرد. اگر از نزدیک به تصویر بازی نگاه کنید، شخصیت اصلی بازی که کانر (Connor) نام دارد، حالت یک شکارچی (Predator) را به خودش گرفته است. محیط و طبیعت موجود در بازی ایده های جدیدی به گیم پلی اضافه کرده اند و باعث شده اند که در آن قسمت های جدیدی به وجود بیایند."

توماس یکی دیگر از دلایلی که اولین تصویر بازی به این شکل بود را اینگونه توضیح می دهد: "من می خواستم بازیکنان از خودشان سوال کنند که این قهرمان جدید کیست؟ آیا او با سربازان است یا علیه آن ها کار می کند؟ این سوالات باعث می شوند که بتوان پیشینه شخصیت بازی را بهتر خلق کرد." در طراحی کاور بازی نیز از المان های مستقل استفاده شده است. یکی از آن ها، پرچم آمریکا است که پشت سر کانر مشخص است. ابتدا قرار نبود که پرچم پشت سر او قرار بگیرد. در طرح های اولیه نیز پرچم پشت او قرار نداشت، اما زمانی که مشخص شد بازی در آمریکا است، پرچم به آن اضافه شد.

یکی دیگر از این المان های مستقل که حالت هنری به این تصویر بخشیده و باعث می شود بازی بهتر به نظر برسد، برف است. اگر از نزدیک به تصویر نگاه کنید، متوجه می شوید که برف ها براق هستند و این نشان از مجازی بودن آن ها در Animus است که نمایانگر این است که بازی در دنیای مدرن نیز در جریان است و اتفاقات ریشه در آینده نیز دارند. تمام این المان ها در کنار هم باعث می شوند که تصویر بازی مرموز به نظر برسد. این بازی یک Creative Director جدید نیز در کنار خودش خواهد داشت. او کارش را در استرالیا شروع کرد و اولین بازی هایش را روی کنسول Game Boy Advance ساخت. او الکس هاچینسون (Alex Hutchinson) نام دارد که قبلاً در استودیوی Maxis کار می کرده  و طراح ارشد بازی Spore بوده است.

او برای اینکه سری Assassin’s Creed همیشه تازه و جذاب باشند، ایده های جدیدی را در صنعت بازیسازی به وجود آورده است. هاچینسون درباره چالش های این بازی می گوید: "من بازیکنان و افراد زیادی را می بینم که از من سوال می کنند که اگر این اتفاق در بازی رخ بدهد، بازی به یک سمت دیگر می رود و اگر این اتفاق در بازی رخ بدهد، بازی به سمت دیگری می رود. باید بگویم که سیستم یک بازی به این صورت نیست. یک بازی از سیستم های مختلفی تشکیل شده و چیزهای مختلفی را روایت می کند. چیزی که برای من در این پروژه جالب است، این است که بازیکنان در این بازی خودشان را در داستانی خواهند دید که هرگز مانند آن را تجربه نکرده اند.

بازی به شکلی است که بازیکنان خودشان داستان را کشف می کنند و خودشان داستان را روایت می کنند. ما در بخش Game Design ابزاری خلق کردیم که هسته بازی را تشکیل می دهند و شامل این موضوع می شوند که بازی به چه شکل روایت شود و به چه صورت می توان آن را روایت کرد. این موضوع به ما اجازه می دهد که بازی را کنترل کنیم. این قسمت باعث شده که تا ما زمانی که کاری را اشتباه انجام می دهیم، متوجه آن بشویم. در واقع این بخش ما را بسیار با سختی مواجه کرده، اما نتیجه خوب باعث می شود که این کار را انجام دهیم. من زمانی که در Maxis کار می کردم، مشغول ساخت بازی Spore بودم.

سیستمی در این بازی به وجود آوردیم که در آن بازیکنان مجاز به انجام هر کاری بودند و کارهای بسیار زیادی را می توانستند انجام دهند. زمانی که بازی Spore را ساختیم، فهمیدم که این عنوان از آن بازی هایی نیست که دوباره کسی آن را خلق کند. این بازی یک ایده کاملاً جدید بود. در آن بازی طرح های زیادی را مشاهده کردید و این موضوع پیچیدگی Game Design را به نمایش درمی آورد. قبلاً بازی ای در این سبک نساخته بودیم که از آن الگوبرداری کنیم و حتی بازی ای هم در بازار وجود نداشت که آن را نگاه کنیم. هیچ گونه زیر بنایی برای ساخت این بازی وجود نداشت. این بازی به من یاد داد که برای Game Design نباید همیشه از ایده تکراری استفاده کرد.

من زمانی که در یک پروژه قرار دارم، دوست دارم چیزهای جدید از آن یاد بگیرم." بعد از طراحی بازی و مبحث Game Design نوبت به داستان می رسد. این سری از بازی ها را می توان از نظر داستان بسیار فوق العاده دانست. آن ها تنها یک قسمت از تاریخ را انتخاب می کنند و داستانی برای آن خلق می کنند که واقعاً هیجان انگیز است. نویسنده داستان بازی کسی نیست جز کوری می (Cory May) که داستان نسخه های اول، دوم و Brotherhood را نوشته بود. او درباره خلق داستان بازی می گوید که: "ما برای خلق داستان بازی تحقیقات زیادی انجام دادیم که مربوط به زمانی می شد که بازی در آن رخ می داد.

زبان خاصی در آن زمان وجود داشته و چون صدایی از آن زمان در دسترس نبود، ما تحقیقات بیشتری در اینباره انجام دادیم تا بتوانیم در مورد آن زمان اطلاعات بدست بیاوریم. متخصصی در اینباره پیدا کردیم که به ما در ساخت این زبان کمک کرد. تا جایی که توانستیم به سرگذشت شخصیت هایی که در این بازی وجود دارند، توجه کردیم. اینکه آن ها کجا به دنیا آمده اند، آیا در آمریکا به دنیا آمده اند و بزرگ شده اند یا اینکه در انگلیس بوده اند و به آمریکا آمده اند، از جمله مسائلی بود که ما به آن توجه کردیم. هر جا هم که لازم بود، از متخصص های مختلف استفاده کردیم تا ما را راهنمایی کنند. درباره لهجه های آن زمان نیز تحقیق کردیم.

در بعضی مواقع کار به جایی رسید که ما آرزو می کردیم که ای کاش ماشین زمان داشتیم و به آن زمان می رفتیم. لهجه آن زمان به شکلی بود که اگر ما آن را در بازی به کار می بریم، مردم متوجه آن نمی شدند. به همین دلیل سعی کردیم در آن تغییراتی ایجاد کنیم که صحبت ها قابل فهم باشند. البته این تغییرات به صورتی بوده که به بدنه اصلی گویش آن زمان صدمه وارد نکند و بازیکنان بتوانند دقیقاً حس حضور در آن زمان را احساس کنند." کوری در مورد تحقیقاتی که درباره این بازی انجام دادند می گوید: "من نمی خواهم بگویم که بهترین افراد در این کار هستیم، اما تمام سعی خودمان را کردیم که همه چیز بسیار خوب به نظر برسد و مشکلی در آن به وجود نیاید. سعی کردیم که همه چیز دقیق باشد.

تکنولوژی ها و حقایق را به خوبی در داستان قرار دادیم. هر چه ما در این سری از بازی ها به زمان حال نزدیک شدیم، با اتفاقات بیشتری روبرو شدیم. جنگ های مختلف و اتفاقات زیادی که رخ داده، واقعاً کار ما را مشکل کردند. اتفاقات تاریخی را باید به شکلی در بازی روایت می کردیم که برای مردم باورپذیر باشند و بتوانند با آن ارتباط برقرار کنند. روایت خشک و خالی تاریخ برای کسی جذابیت ندارد. باید به آن ها شاخ و برگ هایی اضافه می کردیم که نه به اصل ماجرا صدمه وارد می کرد و هم برای بازیکنان هیجان و جذابیت به وجود بیاورد. چالش این بازی بیشتر از نسخه های  قبلی بود. این بازی از اتفاقات تاریخی بیشتری تشکیل شده و این موضوع کار را جدی تر و سخت تر می کرد.

ما سعی کردیم تا جایی که ممکن است، حقایق را پوشش دهیم و آن ها را با کمترین تغییری در بازی به نمایش دربیاوریم. هر چه اطلاعات و وقایع بیشتر باشند، کار سخت تر و سخت تر می شود. الان با تاریخی روبرو هستیم که کم و بیش همه با آن آشنایی دارند. قسمت هایی را از خودمان به بازی اضافه کردیم، اما باز هم روند بازی بسیار دقیق روایت می شود. اشخاص واقعی زیادی در بازی حضور دارند که در زمان و مکان و اتفاق درست کشته می شوند. به نظر من این موضوع یکی از قسمت هایی است که سری AC را جالب کرده است. در AC III در وقایع تاریخی حضور خواهید داشت.

در نسخه های قبلی فقط شخصیت های واقعی و ساختمان های تاریخی وجود داشتند که ما برای آن ها اتفاقات مختلف خلق کردیم. به نظر من این تغییری که در Assassin’s Creed III به وجود آوردیم، کار بسیار بزرگی در این سری از بازی ها بوده است. در نسخه های قبلی برای شهر فلورانس اطلاعات زیادی داشتیم، اما زمانی که به ونیز رسیدیم، دستمان از اطلاعات خالی بود. به همین خاطر خودمان چیزهایی را برای بازی خلق کردیم. حال در این نسخه با عکس این موضوع روبرو هستیم. آنقدر اطلاعات داریم که نمی دانیم باید با آن ها چه کار بکنیم. سر این موضوع که چه قسمت هایی باید در بازی وجود داشته باشند و چه قسمت هایی را باید نادیده بگیریم، صحبت های زیادی انجام دادیم. در این پروژه یک دنیا اطلاعات روی میز داشتیم و باید با آن ها یک داستان خوب درست می کردیم.

حتی موضوع هایی مانند اینکه بارش باران در بازی داشته باشیم یا نه و هوا گرم باشد یا سرد نیز بحث کردیم. این شرایط نیز روی زمانی که اتفاقات مختلف در بازی رخ می دهند، تأثیرگذار بود. تا جایی هم که توانستیم، سعی کردیم شرایط آب و هوایی نیز به واقعیت نزدیک باشد. شرایط آب و هوا در بازی دقیقاً به شکلی طراحی شده که در زمان اصلی وجود داشته است. اتفاقات تاریخی بازی با آب و هوایی که دقیقاً در آن لحظه حکم فرما بوده نمایش داده می شوند. در طول بازی ممکن است که به مدت 30 ثانیه به یک اتفاق تاریخی اشاره شود. شما می توانید آن را در Google جستجو کنید و به صفحه Wikipedia آن بروید و ببینید که همه چیز درست روایت شده است.

..نوشته شده توسط :عرفان قدسی
شنبه 15 مهر 1391-01:54 ق.ظ
نظرات() 

viabiovit.com/viagra-online-zonder.html
سه شنبه 23 مرداد 1397 06:25 ق.ظ

You actually stated that very well!
purchase viagra online uk buy sildenafil viagra uk online viagra where can i get viagra prescription how to buy viagra online without prescription cheapest generic viagra uk how can i get viagra online buy viagra europe buying viagra online safe how to buy viagra online uk
Cialis prices
دوشنبه 7 خرداد 1397 09:37 ق.ظ

With thanks! Fantastic information!
what is cialis sialis low dose cialis blood pressure cialis herbs enter site natural cialis viagra or cialis only now cialis for sale in us where to buy cialis in ontario buy cialis cheap 10 mg cialis bula
Cialis generic
پنجشنبه 20 اردیبهشت 1397 10:18 ق.ظ

Regards. An abundance of data.

buy cialis online cheapest deutschland cialis online buy cialis sample pack side effects for cialis 200 cialis coupon cialis manufacturer coupon cialis generisches kanada cialis wir preise cialis for sale in europa cialis coupons
Buy generic cialis
شنبه 8 اردیبهشت 1397 12:15 ق.ظ

You actually reported this wonderfully!
wow cialis tadalafil 100mg tadalafilo achat cialis en itali cialis 5 mg cipla cialis online cialis 5 mg scheda tecnica usa cialis online cialis flussig cialis farmacias guadalajara online cialis
Canadian viagra
سه شنبه 4 اردیبهشت 1397 08:42 ب.ظ

Terrific data. With thanks.
can i buy viagra at cvs buy generic viagra paypal buy viagra superdrug where to buy viagra in malaysia usa viagra online buy herbal viagra sildenafil buy online uk order sildenafil online uk how buy viagra online can you actually buy viagra online
Buy generic cialis
شنبه 18 فروردین 1397 10:30 ق.ظ

Nicely put, With thanks.
look here cialis order on line cialis professional from usa get cheap cialis safe dosage for cialis sublingual cialis online tadalafilo price cialis best cialis efficacit cialis generico postepay cialis y deporte
Buy generic cialis
شنبه 4 فروردین 1397 10:27 ق.ظ

You mentioned it adequately!
cipla cialis online rezeptfrei cialis apotheke generico cialis mexico cialis 20 mg best price cialis cipla best buy buy brand cialis cheap recommended site cialis kanada cialis professional from usa price cialis per pill buying brand cialis online
free credits for livejasmin hack
جمعه 4 اسفند 1396 10:40 ق.ظ
سلام! من می دانم که این تا حدودی موضوع است اما من تعجب می کنم که پلت فرم وبلاگ شما برای این استفاده می کنید
سایت اینترنتی؟ من از وردپرس متاثر هستم؛ زیرا با هکرها مشکل دارم و من هستم
نگاهی به جایگزین برای یک پلت فرم دیگر.

من می توانم بزرگ باشم اگر بتوانید به مناسبت یک پلت فرم خوب به من اشاره کنید.
marijuana
پنجشنبه 3 اسفند 1396 07:47 ب.ظ
فقط می خواهم بگویم که مقاله شما هم به همان انداره عالی است. روشنایی در خود
پست عالی است و می توانم فرض کنم شما یک متخصص در این موضوع هستید.

خب با اجازه شما اجازه می دهم فید خود را به دست بیاورم تا پست های آینده را حفظ کنم.

با تشکر از یک میلیون و لطفا کار لذت بخش را ادامه دهید.
cr hack
چهارشنبه 18 بهمن 1396 03:36 ق.ظ
بنظر می رسه افکار من رو میخونی! به نظر می رسد تقریبا به اندازه کافی درک کرده اید
این، مانند شما کتاب الکترونیکی در آن یا چیزی نوشت.
من احساس می کنم که شما فقط می توانید با چند درصد انجام دهید تا پیام کمی را به خانه بسپارید، اما به جای این، این وبلاگ با شکوه است.
خوب خواندن مطمئنا برگشتم
hack de cam4 tokens
سه شنبه 17 بهمن 1396 04:45 ب.ظ
سلام، من اعتقاد دارم وبلاگ شما احتمالا مشکلی برای سازگاری مرورگر است.

وقتی به وب سایت شما در Safari نگاه می کنم، باز هم به نظر می رسد
در I.E.، برخی از موضوعات همپوشانی وجود دارد. من فقط خواستم
به شما سرعتی سریع ارائه می دهد! غیر از این، وبلاگ عالی!
Aleisha
جمعه 17 آذر 1396 09:29 ب.ظ
Amazing blog! Is your theme custom made or did you download it from somewhere?

A theme like yours with a few simple adjustements would really make my blog stand out.

Please let me know where you got your theme. With thanks
What is the tendon at the back of your ankle?
دوشنبه 27 شهریور 1396 01:44 ب.ظ
I was very pleased to find this great site. I need to to thank you for ones time due
to this wonderful read!! I definitely loved every
bit of it and i also have you book-marked to see new stuff in your blog.
foot complaints
یکشنبه 26 شهریور 1396 05:41 ب.ظ
I am sure this post has touched all the internet people, its really really
nice article on building up new weblog.
What causes the heels of your feet to burn?
پنجشنبه 16 شهریور 1396 04:43 ق.ظ
Thanks for another informative website. The place else could I am getting that kind of info written in such an ideal means?
I've a undertaking that I am simply now working on, and I
have been on the look out for such info.
What do you do for Achilles tendonitis?
دوشنبه 30 مرداد 1396 08:15 ق.ظ
Hello this is kind of of off topic but I was wondering if blogs use WYSIWYG
editors or if you have to manually code with HTML.

I'm starting a blog soon but have no coding experience so I wanted to
get guidance from someone with experience. Any help
would be enormously appreciated!
laceysabata.weebly.com
دوشنبه 23 مرداد 1396 04:03 ب.ظ
Great post. I am going through a few of these issues as
well..
yingmazzariello.jimdo.com
سه شنبه 17 مرداد 1396 03:22 ب.ظ
I do not even know how I ended up here, but I thought this post was good.
I don't know who you are but definitely you're going to
a famous blogger if you are not already ;) Cheers!
How long does Achilles tendonitis last for?
سه شنبه 17 مرداد 1396 11:22 ق.ظ
I'm not sure why but this weblog is loading incredibly slow for me.

Is anyone else having this issue or is it a problem on my end?
I'll check back later on and see if the problem
still exists.
kleinnqwckllioq.over-blog.com
یکشنبه 15 مرداد 1396 03:58 ب.ظ
What a material of un-ambiguity and preserveness of precious know-how on the topic of unpredicted emotions.
http://cristinboniello.hatenablog.com
یکشنبه 15 مرداد 1396 03:45 ب.ظ
Thanks very nice blog!
miriammimozo.blog.fc2.com
یکشنبه 15 مرداد 1396 02:47 ب.ظ
Nice blog here! Also your web site loads up fast!
What web host are you using? Can I get your affiliate link to your host?
I wish my web site loaded up as quickly as yours lol
http://soopierannunzio.blogas.lt
جمعه 13 مرداد 1396 11:51 ق.ظ
I'm gone to inform my little brother, that he should also go to see this website on regular basis to
obtain updated from most recent news update.
How do I stretch my Achilles tendon?
شنبه 7 مرداد 1396 10:08 ق.ظ
This blog was... how do you say it? Relevant!! Finally
I've found something that helped me. Thanks a lot!
std testing at home
جمعه 2 تیر 1396 09:44 ب.ظ
قلب از خود نوشتن در حالی که صدایی دلنشین در
آیا واقعا کار درست با من پس از برخی از زمان.
جایی درون پاراگراف شما موفق به من مؤمن اما تنها برای while.

من با این حال مشکل خود را با فراز در مفروضات و شما ممکن است را سادگی به کمک پر همه کسانی معافیت.
که شما که می توانید انجام من خواهد قطعا
تا پایان تحت تاثیر قرار داد.
manicure
سه شنبه 22 فروردین 1396 06:18 ب.ظ
Heya great blog! Does running a blog similar to this require a
large amount of work? I've no understanding of coding but I was hoping to start my own blog soon. Anyway,
should you have any recommendations or techniques for new blog owners please share.

I understand this is off topic but I just needed to ask.
Appreciate it!
manicure
سه شنبه 22 فروردین 1396 02:13 ق.ظ
Hello! This is my first visit to your blog! We are a group of volunteers and starting a new initiative in a community in the same
niche. Your blog provided us beneficial information to work
on. You have done a wonderful job!
manicure
دوشنبه 21 فروردین 1396 05:16 ب.ظ
Hi! I realize this is sort of off-topic however I had to ask.
Does running a well-established website such as yours require a massive amount work?
I'm brand new to writing a blog however I do write in my journal on a
daily basis. I'd like to start a blog so I will be able to share my personal experience and thoughts
online. Please let me know if you have any kind of ideas or
tips for new aspiring blog owners. Appreciate it!
manicure
جمعه 11 فروردین 1396 11:27 ق.ظ
Can I just say what a relief to find a person that actually knows what they're talking about on the internet.

You definitely know how to bring a problem to light
and make it important. More people must look at this and understand this side of the story.
I was surprised you're not more popular given that you most certainly
possess the gift.
behrad
سه شنبه 12 خرداد 1394 01:09 ب.ظ
سلام ممنون اطلاعات خوبی ومفیدی را دریافت کردم
انصافا بازی محشری بود
بیشترین قسمتی که از بازی زیاد حال کردم اون قسمتی بود که کانر خورد سال بود اون مرده کانرو کوتکش زد بعدش کانر از اخر بهش گفت یه روزی پیدات میکنمو میکشمت که همینطوری م شد دلم خنک شد
واون قسمتی از اهنگای بازی خیلی باحال بود که وقتیاهنگهای دلسوزی پخش میشد
وهمچنین دردناک وباحالترین قسمت بازی اساسین 3اون جایی بود که کانرو نامردانه انداختن زندان وبه تحمت قتل اونا میبردن داربزنن اونم خیلی خونسرد میرفت چوبه ی دار
خلاصه این نسخه ی3 خیلی تعریف داره که نمیتوان گف
خیلی ممنون
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


نمایش نظرات 1 تا 30