تبلیغات
vitory agly assassini - تمامی اطلاعات منتشر شده از Assassin's Creed III تا این لحظه
NOTHING IS TRUE EVERY THING IS PERMITED
درباره وبلاگ

آرشیو

طبقه بندی

آخرین پستها

پیوندها

پیوندهای روزانه

نویسندگان

ابر برچسبها

نظرسنجی

آمار وبلاگ

Admin Logo
themebox

ASsasin creed 3

Online User

IranSkin go Up

تمامی اطلاعات منتشر شده از Assassin's Creed III تا این لحظه

       در این مقاله تمامی ویژگی های بازی AC III را نوشته ام.بخوانید و ببینید که یوبیسافت چه کرده!

در مورد داستان بازی باید بگویم که شخصیت اول بازی کانر کنوی (Connor Kenway ) است.او مادری سرخ پوست (بومی آمریکا) و پدری سفید پوست (انگلیسی) دارد و در درّه ی موهاک ( Mohawk ( همراه قبیله اش زندگی میکند.در سنین نوجوانی شاهد قتل عام قبیله اش است و پدر و مادرش را هم در همین واقعه از دست میدهد.پس از تحقیق در مورد مسبّبان این اتفاق با جریان انقلاب آمریکا و جنگ بین این کشور و کشور انگلیس روبرو میشود.

کانر نقش زیادی در این جنگ دارد و با افراد مهم زیادی همکاری می کند.مثل جرج واشنگتن و بنجامین فرانکلین.داستان بازی در قرن 18 ( سالهای 1753 تا 1783) رخ میدهد.

قرن 18 زمانی است که از سلاح های گرم استفاده می شده پس با این حساب حال و هوای جنگ ها نسبت به نسخه های قبل خیلی فرق کرده و طبیعتا سخت تر هم شده.چون دشمنان کانر همگی به تفنگ های دقیق مجهزند.خود او هم چندان علاقه ای به سلاح هایی مثل شمشیر و نیزه ندارد.

کانر یک تبر،یک تیغه مخفی یا هیدن بلید،دو تفنگ،یک چاقو،یک تیروکمان و یک طناب دارد و می تواند در محیطهای مختلف از آنها استفاده کند.همچنین می تواند تفنگهای سربازها را بردارد و از آنها استفاده کند.

همانطور که گفتم کانر یک طناب هم دارد که با استفاده ازآن میتواند از بالای درخت دشمنان را به دار آویزد و از درون مخفیگاه ها دشمن را به سمت خود بکشد.

هیدن بلید کانر در مقایسه با هیدن بلید اتزیو و الطیر پیشرفته تر و بهتر است.به این صورت که تیغه را میتوان از قلافش جدا کرد و به عنوان یک چاقوی مستقل مورد استفاده قرار داد.مبارزه با این سلاح هم متفاوت است.در نسخه های قبل وقتی در حال دویدن دشمن را با هیدن بلید می کشتید همانطور می ایستادید و دویدن شما متوقف می شد اما حالا می توانید در این شرایط پس از کشتن دشمن،روی زمین غلط بخورید و بدون اینکه از سرعت شما کم شود به راهتان ادامه دهید.(می دانم که این قابلیت را بد توضیح دادم اما بهتر از این نمیشد.برای دیدن این نوع Assassinate ثانیه ی 100 تریلر سوم،مربوط به گیم پلی،را ببینید.)

کانر می تواند با هر سلاحی Air Assassination کند.

شهرهای بازی عبارتند از نیویورک و بوستون و احتمالا فیلادلفیا اما بیشتر بازی در کوهستان ها،جنگل ها و مرزها انجام میشود.نکته جالب این است که مساحت شهر بوستون 3 برابر اندازه ی واقعی خود در آن زمان است.

در این نسخه با تغییر فصل و آب و هوا روبرو هستیم.چیزی که یک ذره هم در نسخه های قبل ندیده بودیم (البته به غیر از اول"رولیشنز"که هوا سرد و برفی است).

وقتی روی زمین برف می نشیند کانر و دشمنانش تا زانو(!)در برف هستند و این کار را برای حرکت بسیار دشوار می کند.به نظر میرسد در این شرایط بهترین کار حرکت روی درختان باشد.همانطور که در تریلر دوم دیدیم،سرباز به سختی روی برف می دود و چند دفعه هم زمین می خورد اما کانر با سرعت روی درختان تاب میخورد.

در جنگل ها و کوه ها انواع و اقسام حیوانات را مشاهده می کنید چه وحشی و چه اهلی.میتوانید آنها را بکشید و پوستشان را بکنید و بفروشید.کمپ های شکار هم وجود دارند تا در آنها عضو شوید و جایزه بگیرید.در شهر ها هم سگ های بی خطر (یعنی به کانر کاری ندارند) وجود دارند.

در نسخه های"برادرهود"و"رولیشنز"شما در هر ماموریت کارهایی را انجام میدادید که باعث 100% شدن آن ماموریت میشدند.در این نسخه این حالت،تغییری اساسی کرده است.طوری که با انجام این کارها شما امتیازهای ویژه دریافت خواهید کرد.

مانند نسخه های گذشته سیستم چک پوینت (Check Point) دربازی وجود دارد و لازم نیست برای سیو کردن بازی به مکان های خاصی بروید یا در منوی پاز (Pause Menu) گزینه ی خاصی را انتخاب کنید.در مراحل هم در جاهای مختلف چک پوینت هایی می گیرید که اگر ببازید از سر همان چک پوینت بازی شروع می شود.

در بازی مرحله های فرعی تصادفی بسیاری وجود دارند.مثلا شما در شهر حرکت میکنید و چند نفر به سمت شما می آیند و از شما کمک می خواهند یا در جنگل چند نفر شما را به شکار دعوت می کنند.

چند مخفیگاه جدید در بازی اضافه شده است.در گاری های کاه متحرک و چمنزارها میتوانید برای دشمنان کمین کنید.همچنین پشت دیوارها و داخل ساختمانها هم میتوان پنهان شد.پنهان شدن میان مردم عادی چندان مطمئن به نظر نمی رسد چون آنها متوجه تفاوت شما با خود می شوند و ممکن است شما را لو دهند.

ما در این نسخه شاهد یک قابلیت جدید و عالی در بخش Free Running هستیم.این قابلیت لیز خوردن است.در این نسخه شما می توانید در هنگام دویدن روی زمین لیز بخورید؛مثل تَکل زدن بازیکنان فوتبال.در تریلر سوم (مربوط به گیم پلی) دیدیم وقتی کانر در یک دشت سرسبز مشغول دویدن است،یک تنه ی درخت افتاده را مقابل خود می بیند.او دویدنش را قطع نمی کند تا مسیرش را عوض کند بلکه روی زمین لیز می خورد و از زیر این تنه به راحتی عبور می کند.

میتوانید از کوه ها و صخره ها بالا بروید درحالی که در نسخه های قبل فقط در کنار آنها می دویدید.

میتوانید با استفاده از ردپا و ردخون دشمن خود را پیدا کنید.

کانر مثل اتزیو می تواند ارتشی کوچک داشته باشد با این تغییر که سربازان کانر نتنها در جنگ به او کمک میکنند بلکه در شرایط عادی نیز میتوانند به صورت مخفیانه او را دنبال کنند و هوایش را داشته باشند.

یک دوربین جدید در جنگ ها به کار گرفته می شود.

انسان های درون بازی مانند انسان های واقعی زندگی میکنند.آنها روزها در مغازه و خیابانها و شبها در خانه هایشان مشغول استراحت هستند.آنها فقط برای پرکردن خیابانها در آنها راه نمی روند بلکه هدف مشخصی دارند.اگر کمک بخواهند و شما به آنها کمک کنید وقتی شما کمک خواستید آنها به شما کمک میکنند اما اگر بی تفاوت از کنار آنها بگذرید آنها نیز شما را یاری نخواهند کرد.

بازی با موتور Anvil ساخته شده که با استفاده از آن قادر خواهید بود صورت هزاران نفر از افرادی که در جنگ درگیر هستند را به خاطر آورید.

در نسخه های قبل در جنگ ها وقتی اتزیو و الطیر با یکی از سربازان می جنگیدند بقیه دشمنان فقط جنگ این دو را تماشا می کردند و وقتی سرباز می مرد نفر بعدی می آمد و این ماجرا همینطور تکرار می شد.اما در این نسخه وقتی در حال جنگ با یک سرباز هستید بقیه دست روی دست نمی گذارند بلکه همه با هم حمله میکنند که کانر می تواند با سلاح هایی که در هر دو دست دارد همزمان با چند نفر بجنگد.

هوش مصنوعی بازی فقط در این سه مورد (تفاوت چهره ی سربازان،حملات گروهی آنها و طبیعی بودن شیوه ی زندگی مردم) خلاصه نمی شود.عکس العمل های آنها در برابر اتفاقات مختلف نیز جالب است.در تریلر سوم (مربوط به گیم پلی) دیدیم که کانر وقتی در یک دشت سرسبز مشغول دویدن است،یک گلوله ی توپ جنگی در کنارش منفجر می شود و او برای جلوگیری از آسیب با دست روی صورتش را می گیرد.ما این اتفاق را در نسخه های قبل ندیده بودیم.مثلا در"برادرهود"وقتی به ویلای آدیتوره حمله می شود،وقتی که اتزیو سوار بر اسب،خود را به دیوار شهر می رساند،انواع و اقسام گلوله های توپ در کنارش منفجر می شوند و چند ساختمان کنارش خراب می شوند اما او فقط به راهش ادامه می دهد و هیچ عکس العملی در برابر سنگ هایی که به طرفش پرتاب می شوند نشان نمی دهد.

در بازی مانند همیشه دریاها و دریاچه ها وجود دارند.در دریاچه ها میتوانید با قایق رفت و آمد کنید.در دریاها هم با کشتی ای که خودتان میرانید. در یکی از تریلرها هم کانر فرماندهی یک کشتی را در اختیار دارد که در دریای کارائیب با کشتی انگلیسی ها در حال جنگ است.

سربازان انگلیسی وقتی شما را شناسایی کنند به صورت گروهی شلیک میکنند که قطعا مرگبار خواهد بود.به نظر میرسد بهترین راه برای جان سالم به در بردن ازاین وضعیت قربانی کردن یک نفر است.به این صورت که یک نفر را جلوی خود بگیرید تا گلوله ها به او اصابت کنند.

آمریکایی ها آدم های خوب (اسسین) و انگلیسی ها آدم های بد (تمپلار) هستند.فرانسوی ها و بومیان آمریکا هم در بازی دیده می شوند.

در آخر هم یک کم راجع به خصوصیات کانر می نویسم.او جوانی است که پدر و مادرش را به وسیله ی انگلیسی ها از دست داده اما انتقام آنها را نمی گیرد بلکه فقط به خاطر کشورش با دشمن مبارزه می کند.او خشمگین تر از اتزیو و خونسرد تر از الطیر است.نکته ی جالب این است که بازی از سال 1753 شروع میشود اما کانر در سال 1770 رسما اسسین میشود یعنی 17 سال از اسسین ها و تمپلارها چیزی نمیدانسته.نوشته شده توسط :عرفان قدسی
پنجشنبه 6 مهر 1391-04:57 ب.ظ
نظرات() 

What do you do for Achilles tendonitis?
سه شنبه 28 شهریور 1396 05:07 ق.ظ
Woah! I'm really digging the template/theme of this site.
It's simple, yet effective. A lot of times it's challenging to get that "perfect balance" between usability and
visual appeal. I must say you've done a awesome job with
this. In addition, the blog loads very fast for me on Safari.
Superb Blog!
Why does it hurt right above my heel?
دوشنبه 30 مرداد 1396 03:38 ب.ظ
Excellent weblog right here! Additionally your website so much
up very fast! What web host are you using? Can I am getting your affiliate
hyperlink for your host? I want my website loaded up as quickly as yours
lol
veliagacek.hatenablog.com
دوشنبه 23 مرداد 1396 04:32 ب.ظ
Thank you for the auspicious writeup. It in fact was a amusement account it.
Look advanced to more added agreeable from you!
However, how could we communicate?
tallradius9569.jigsy.com
یکشنبه 15 مرداد 1396 04:10 ب.ظ
Aw, this was a really nice post. Taking the time and actual effort to make a great article… but what can I say… I hesitate a whole
lot and never seem to get nearly anything done.
manicure
دوشنبه 18 اردیبهشت 1396 06:09 ق.ظ
Whats up very nice blog!! Man .. Excellent .. Wonderful ..
I will bookmark your blog and take the feeds also?
I'm happy to seek out a lot of useful info here within the put up,
we want work out extra strategies on this regard, thanks for sharing.

. . . . .
BHW
دوشنبه 4 اردیبهشت 1396 06:47 ق.ظ
First off I want to say awesome blog! I had a quick question that I'd
like to ask if you do not mind. I was curious to know
how you center yourself and clear your thoughts before writing.
I've had a tough time clearing my mind in getting my ideas out.
I do enjoy writing but it just seems like the first 10 to
15 minutes are usually wasted simply just trying to figure out how to begin. Any recommendations or hints?

Many thanks!
manicure
چهارشنبه 23 فروردین 1396 03:12 ق.ظ
It's enormous that you are getting ideas from this post as well as
from our discussion made at this place.
جواد
جمعه 28 تیر 1392 06:25 ق.ظ
خیلی عالی بود،وبلاگ خیلی خیلی خوبی دارید.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر